انجمن نویس نئو/آموزش،دانلود،مقاله،مجله

سایت فروم مجازی

الرئيسيةالرئيسية  مكتبة الصورمكتبة الصور  أحدث الصورأحدث الصور  جستجوجستجو  ثبت نامثبت نام  ورودورود  
المواضيع الأخيرة
» [S1] SOE539 ??????????U???? ????????.AVI
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالأحد مارس 16, 2014 12:54 pm من طرف Admin

» test shomareh 1 a
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالسبت نوفمبر 03, 2012 4:00 pm من طرف Admin

» گردنبند Gucci اصل و اورجینال با بهترین کیفیت
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالسبت نوفمبر 03, 2012 2:53 pm من طرف Admin

» اصل و اورجینال با بهترین کیفیت Gucciگردنبند
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالسبت نوفمبر 03, 2012 12:54 pm من طرف Admin

» رنگین کمان rainbow گوشواره اسپرت مدل جدید از کمپانی
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالسبت نوفمبر 03, 2012 12:43 pm من طرف Admin

» دستبند مغناطیسی پاور بالانس
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالسبت نوفمبر 03, 2012 12:39 pm من طرف Admin

»  Nikeدستبند النگویی
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالسبت نوفمبر 03, 2012 12:31 pm من طرف Admin

» پلاک وان یکاد 3
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالسبت نوفمبر 03, 2012 12:29 pm من طرف Admin

» گردنبند مغناطیسی پاور بالانس
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالسبت نوفمبر 03, 2012 12:27 pm من طرف Admin

» گردنبد کوروش اصل نوع اورجینال با گارانتی تعویض
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالسبت نوفمبر 03, 2012 12:24 pm من طرف Admin

» آموزش بدنسازی
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالسبت نوفمبر 03, 2012 8:35 am من طرف Admin

» مستندهای علوم غریبه
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالسبت نوفمبر 03, 2012 8:30 am من طرف Admin

» آموزش آرایش به سبک عربی
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالسبت نوفمبر 03, 2012 7:44 am من طرف Admin

» لیست محصولات فروشگاه هم شاپ
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالسبت نوفمبر 03, 2012 7:07 am من طرف Admin

» لیست محصولات فروشگاه اورانوس
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 4:05 pm من طرف Admin

» سطح حرفه ای VB.NET 5آموزش
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 3:58 pm من طرف Admin

»  Virtualboxآموزش ویندوز مجازی
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 3:48 pm من طرف Admin

» گردنبند تخت جمشید اصل و اورجینال با ضمانت تعویض
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 1:51 pm من طرف Admin

» ست مالزیایی
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 1:48 pm من طرف Admin

»  نرم افزار جامع کنکور در خانه اورجینال
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 12:33 pm من طرف Admin

»  نسخه نهایی ویندوز 8 اورجینال
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 12:28 pm من طرف Admin

»  ادکلن زنانه ورساچه
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 12:25 pm من طرف Admin

»  ادکلن 212 مردانه کاملا اورجینال
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 12:20 pm من طرف Admin

» اورجینال fifa2013 نسخه کامل بازی
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 12:18 pm من طرف Admin

»  مجموعه کامل بازیهای سگا اورجینال
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 12:15 pm من طرف Admin

»  مجموعه کامل بازیهای سگا اورجینال
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 12:15 pm من طرف Admin

»  مجموعه بازی های آتاری اورجینال
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 12:13 pm من طرف Admin

»  مجموعه سخنرانی دکتر انوشه
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 12:10 pm من طرف Admin

»  Magic Laverag بیگودی جادویی
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 12:09 pm من طرف Admin

»  نسخه اصلی ویندوز اکسپرو 2.5 اورجینال
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 12:07 pm من طرف Admin

»  نگه دارنده کابل Cable Drop
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 12:04 pm من طرف Admin

»  ست آینه و شانه دونگ یی
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 12:02 pm من طرف Admin

»  Arm rest Organizerجاکنترلی رومبلی
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 12:01 pm من طرف Admin

»  نرم افزار حسابداری دقیق 3
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 11:56 am من طرف Admin

»  مجموعه عظیم آموزشی فارسی فتوشاپ سه بعدی
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 11:54 am من طرف Admin

»  تی شرت محرم -طرح عاشورا
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 11:52 am من طرف Admin

»  تی شرت محرم-طرح تاسوعا
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 11:48 am من طرف Admin

»  مجموعه مداحی محرم و صفر
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 11:42 am من طرف Admin

»  شال مردانه ویژه ماه محرم
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 11:41 am من طرف Admin

»  تی شرت طرح امام حسین سال 1391
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 11:38 am من طرف Admin

» لیست محصولات فروشگاه سبز گستر
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 11:26 am من طرف Admin

» جاکلیدی حساس به صدا
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 7:52 am من طرف Admin

» خرید لیزر پوینتر 1000 میلی وات حرارتی زوم دار با برد 12 کیلومتر
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 7:46 am من طرف Admin

»  LEDلامپ مسافرتی
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 7:43 am من طرف Admin

» ام پی تری پلیر بیسیم با 2 گیگ حافظه
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 7:38 am من طرف Admin

»  beats by dr. dreهدفن
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 7:34 am من طرف Admin

» ام پی تری پلیر پرندگان خشمگین
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 7:32 am من طرف Admin

»  KG868-G6اسپیکر کویکو
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 7:26 am من طرف Admin

»  ( کیت الکتروموتور آموزشی(خودتان موتور الکتریکی بسازید
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 7:24 am من طرف Admin

» پلیرmp3 | ا م پی تری پلیر بی سیم
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 7:22 am من طرف Admin

دوستان نویس نئو
جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
Like/Tweet/+1
سحابة الكلمات الدلالية
أبريل 2024
الإثنينالثلاثاءالأربعاءالخميسالجمعةالسبتالأحد
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
اليوميةاليومية

مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی

نويسندهپيام
Admin
Admin
Admin

مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Empty
پستعنوان: مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی    مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Emptyالخميس نوفمبر 01, 2012 4:06 am

مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  1-0017
9,500 تومان
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Basket

مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Sonyericsson-mobileتلفن همراه
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Nokia-mobile
نرم افزارهاي موبايل
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Mobile-mobil-hamrah جزئيات : مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی +
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Detail-description

مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی و..+ 100 فیلم
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی + 100 فیلم موبایل
DVD 1: مجموعه کامل نرم افزار های نوکیا
کاملترین مجموعه از نرم افزار، بازی، گالری عکـس و گلچینی از آهنگ های مخصوص نوکیا
DVD 2: مجموعه کامل نرم افزارهای سونی اریکـسون
کاملترین مجموعه از نرم افزار، بازی، گالری عکـس و گلچینی از آهنگ های مخصوص سونی اریکـسون
DVD 3: مجموعه کامل نرم افزارهای سامسونگ، موتورولا و پاکت پی سی
کاملترین مجموعه از نرم افزار، بازی، گالری عکـس و گلچینی از آهنگ های مخصوص سامسونگ، موتورولا و پاکت پی سی
DVD 4:
1.یش از 500 آهنگ زیبا برای زنگ گوشی.
2. بیش از 100 کلیپ تصویری جالب و خنده دار جدید
3. بیش از 3000 بازی مخصوص انواع گوشی ها (نوکیا،سونی
اریکـسون،سامسونگ،موتورولا،زیمنس،...)+چندین بازی دو نفره موبایل(بلوتوس) برای
گوشی های سونی اریکـسون و نوکیا.
4. بیش از 500 نرم افزار برای گوشی های نوکیا و سونی اریکـسون.
5. بیش از 300 تم برای گوشی های سونی اریکـسون و نوکیا.
6. بیش از 400 عکـس زیبا.
7. نرم افزار، بازی و تم برای گوشی های سری N نوکیا.
8. مجموعه نرم افزارهای مورد نیاز برای کار با SMS ، مورد نیاز برای گوشیهای موبایل.(به همراه بیش از 500 Pic SMS قشنگ)
برخی از نرم افزارهای موجود در این مجموعه:
1. فرهنگ لغت انگلیسی به فارسی
2. فرهنگ لغت انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی جاوا (مخصوص سونی اریکـسون و گوشی هایی که قابلیت نصب جاوا دارند. )
3. متن کامل قرآن کریم (نوکیا و سونی اریکـسون)
4. نوشتن SMS فارسی در گوشی های سری 60 غیر فارسی
5. متن و صوت زیبای 10 دعای معروف.قابل نصب بر روی انواع گوشی ها (عهد-کمیل-عاشورا-آل یاسین-توسل...)
6. نرم افزاری برای فرستادن نرم افزارها و بازی های نصب شده بر روی گوشی توسط بلوتوس.
7. تبدیل عکـس به sms و ایجاد وطراحی Picture Massage
8. نمایش عکـس تماس گیرنده بصورت تمام صفحه
9. ماشین حساب مهندسی با قابلیت رسم نمودار و Graph
10. مخفی کردن عکـسها با قراردادن کدرمز روی آن
11. منشی تلفنی و پیغامگیر
12. قفل کردن اتوماتیک صفحه کلید
13. قبول یا رد تماس تلفنی برای افراد خاص و محافظت در برابر مزاحم تلفنی
14. برنامه ای برای مدیریت فایلهای گوشی
15. یادآوری کنندهء کارهای روزمره
16. ایجاد Effect جالب هنگام عکـس برداری
17. ذخیره sms ها بصورت فایلهای متن با حفظ تاریخ با همهء جزئیات
18. برنامه ای برای پیدا کردن کد رمزی که توسط گوشی روی کارت حافظه گذاشته شده
19. پخش کنندهء فایلهای mp3 با قابلیت اتصال به هندزفری
20. برنامه ای برای مخفی کردن smsهای ارسال شده یا در حال ارسال
21. بازکننده فایلهای PDF
22. پخش کنندهء فایلهای mp3 با Skinهای زیبا
23. عکـس برداری از صفحه نمایش گوشی در هرزمان با کلید میانبر
24. فلش پلیر
25. نرم افزار آفیس
26. بارکد ریدر
27. تقویم فارسی(سونی اریکـسون و نوکیا)
28. نرم افزار بسیار پیشرفته برای مدیریت گوشی سونی اریکـسون توسط کامپیوتر.
29. چت توسط بلوتوس(سونی اریکـسون)
30. و ...
ابزار برای گوشیهای مدل3250 3650، 7650، 3360، 7610، 6670، 6680، 6600، 8500، 3660، 6630 ،سری N نوکیا و سری Wو K سونی اریکـسون.
همه و همه ی این امکانات در یک DVD است .
و هدیه ما به شما
مجموعه 100 فیلم سینمایی مخصوص موبایل و قابل اجرا در کامپیوتر (3gp).
بعضی از فیلمهای سینمایی موجود در این مجموعه:
1. سه ایکـس 2 2.اره 2 3.دنیای مردگان 4.چپ دست 5. بن بست 6.گوتیکا 7. حیوان 8. بلوک 16
9.انتقام آنجلو 10.پادشاهی از آسمان 11. بیل را بکش 12. بن بست 13. دزدان دریایی
14. دوئل 15. موج مرده 16. نردبان 49 17.ویدوک 18. ترنسپورتر 19. توپ
سیاه 20. تاکـسی 4 21. سیلورادو 22. پسر جهنمی ...

نام كالا : مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی + قيمت : 9,500 تومان
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Basket
كد : 1-0017 وزن : 140 گرم فروشنده : بهترینها
شماره حساب براي خريد نقدي مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Help
مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی  Close

بنرهاي اين محصول (مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی +)

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
https://nevisneo.forumotion.com

مجموعه نرم افزارهای نوکیا سامسونگ سونی اریکـسون موتورولا پاکت پی سی
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» نقشه های جی پی اس گوشیها نوکیا سونی اریکـسون سامسونگ ویندوزموبایل
» مجموعه نرم افزارهای گوشی های سونی اریکـسون
»  SonyEricssonمجموعه نرم افزارهای گوشی های سونی اریکـسون
» مجموعه کامل سونی اریکـسون ۲۰۱۱