انجمن نویس نئو/آموزش،دانلود،مقاله،مجله

سایت فروم مجازی

الرئيسيةالرئيسية  مكتبة الصورمكتبة الصور  أحدث الصورأحدث الصور  جستجوجستجو  ثبت نامثبت نام  ورودورود  
المواضيع الأخيرة
» [S1] SOE539 ??????????U???? ????????.AVI
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالأحد مارس 16, 2014 12:54 pm من طرف Admin

» test shomareh 1 a
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالسبت نوفمبر 03, 2012 4:00 pm من طرف Admin

» گردنبند Gucci اصل و اورجینال با بهترین کیفیت
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالسبت نوفمبر 03, 2012 2:53 pm من طرف Admin

» اصل و اورجینال با بهترین کیفیت Gucciگردنبند
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالسبت نوفمبر 03, 2012 12:54 pm من طرف Admin

» رنگین کمان rainbow گوشواره اسپرت مدل جدید از کمپانی
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالسبت نوفمبر 03, 2012 12:43 pm من طرف Admin

» دستبند مغناطیسی پاور بالانس
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالسبت نوفمبر 03, 2012 12:39 pm من طرف Admin

»  Nikeدستبند النگویی
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالسبت نوفمبر 03, 2012 12:31 pm من طرف Admin

» پلاک وان یکاد 3
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالسبت نوفمبر 03, 2012 12:29 pm من طرف Admin

» گردنبند مغناطیسی پاور بالانس
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالسبت نوفمبر 03, 2012 12:27 pm من طرف Admin

» گردنبد کوروش اصل نوع اورجینال با گارانتی تعویض
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالسبت نوفمبر 03, 2012 12:24 pm من طرف Admin

» آموزش بدنسازی
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالسبت نوفمبر 03, 2012 8:35 am من طرف Admin

» مستندهای علوم غریبه
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالسبت نوفمبر 03, 2012 8:30 am من طرف Admin

» آموزش آرایش به سبک عربی
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالسبت نوفمبر 03, 2012 7:44 am من طرف Admin

» لیست محصولات فروشگاه هم شاپ
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالسبت نوفمبر 03, 2012 7:07 am من طرف Admin

» لیست محصولات فروشگاه اورانوس
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 4:05 pm من طرف Admin

» سطح حرفه ای VB.NET 5آموزش
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 3:58 pm من طرف Admin

»  Virtualboxآموزش ویندوز مجازی
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 3:48 pm من طرف Admin

» گردنبند تخت جمشید اصل و اورجینال با ضمانت تعویض
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 1:51 pm من طرف Admin

» ست مالزیایی
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 1:48 pm من طرف Admin

»  نرم افزار جامع کنکور در خانه اورجینال
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 12:33 pm من طرف Admin

»  نسخه نهایی ویندوز 8 اورجینال
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 12:28 pm من طرف Admin

»  ادکلن زنانه ورساچه
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 12:25 pm من طرف Admin

»  ادکلن 212 مردانه کاملا اورجینال
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 12:20 pm من طرف Admin

» اورجینال fifa2013 نسخه کامل بازی
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 12:18 pm من طرف Admin

»  مجموعه کامل بازیهای سگا اورجینال
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 12:15 pm من طرف Admin

»  مجموعه کامل بازیهای سگا اورجینال
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 12:15 pm من طرف Admin

»  مجموعه بازی های آتاری اورجینال
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 12:13 pm من طرف Admin

»  مجموعه سخنرانی دکتر انوشه
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 12:10 pm من طرف Admin

»  Magic Laverag بیگودی جادویی
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 12:09 pm من طرف Admin

»  نسخه اصلی ویندوز اکسپرو 2.5 اورجینال
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 12:07 pm من طرف Admin

»  نگه دارنده کابل Cable Drop
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 12:04 pm من طرف Admin

»  ست آینه و شانه دونگ یی
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 12:02 pm من طرف Admin

»  Arm rest Organizerجاکنترلی رومبلی
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 12:01 pm من طرف Admin

»  نرم افزار حسابداری دقیق 3
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 11:56 am من طرف Admin

»  مجموعه عظیم آموزشی فارسی فتوشاپ سه بعدی
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 11:54 am من طرف Admin

»  تی شرت محرم -طرح عاشورا
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 11:52 am من طرف Admin

»  تی شرت محرم-طرح تاسوعا
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 11:48 am من طرف Admin

»  مجموعه مداحی محرم و صفر
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 11:42 am من طرف Admin

»  شال مردانه ویژه ماه محرم
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 11:41 am من طرف Admin

»  تی شرت طرح امام حسین سال 1391
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 11:38 am من طرف Admin

» لیست محصولات فروشگاه سبز گستر
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 11:26 am من طرف Admin

» جاکلیدی حساس به صدا
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 7:52 am من طرف Admin

» خرید لیزر پوینتر 1000 میلی وات حرارتی زوم دار با برد 12 کیلومتر
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 7:46 am من طرف Admin

»  LEDلامپ مسافرتی
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 7:43 am من طرف Admin

» ام پی تری پلیر بیسیم با 2 گیگ حافظه
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 7:38 am من طرف Admin

»  beats by dr. dreهدفن
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 7:34 am من طرف Admin

» ام پی تری پلیر پرندگان خشمگین
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 7:32 am من طرف Admin

»  KG868-G6اسپیکر کویکو
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 7:26 am من طرف Admin

»  ( کیت الکتروموتور آموزشی(خودتان موتور الکتریکی بسازید
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 7:24 am من طرف Admin

» پلیرmp3 | ا م پی تری پلیر بی سیم
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 7:22 am من طرف Admin

دوستان نویس نئو
جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
Like/Tweet/+1
سحابة الكلمات الدلالية
مارس 2024
الإثنينالثلاثاءالأربعاءالخميسالجمعةالسبتالأحد
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
اليوميةاليومية

ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod

نويسندهپيام
Admin
Admin
Admin

ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Empty
پستعنوان: ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod   ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Emptyالجمعة نوفمبر 02, 2012 6:27 am

ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod 3-0500
22,000 تومان
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Basket

ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Sonyericsson-mobileلوازم الكترونيكي
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Nokia-mobile
پخش كننده آهنگ
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Mobile-mobil-hamrah جزئيات : MP3 Player Apple iPodام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصل
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Detail-description

ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل طرح اصل MP3 Player Apple iPod Shuffle کوچکتری mp3player دنیا میباشد ک
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod 3-0500
خرید ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل طرح اصل MP3 Player Apple iPod Shuffle
((توجه توجه))
برای اولین بار در ایران
کاملترین پکیج ipod در ایران
ام
پی تری پلیر ipod فوق جدید بوده و دارای صفحه نمایش گر دیجیتال بوده که در
مدلهای قبلی این ام پی تری پلیر به هیچ وجه این صفحه نمایش گر وجود نداشت
از
ویژگی های بارز ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل از محصولات اپل، طراحی بی
نظیری است که با بدنه اصلی آلومینیومی درخشان در ۵ رنگ مختلف زیبایی آن را
دو چندان کرده است. ضمن اینکه توسط کلیپسی که بر روی دستگاه تعبیه شده
راحتی استفاده از آنرا موجب شده است بطوری که میتوانید آن را به پیراهن،
ژاکت، کوله پشتی یا کیف متصل کرده و از شنیدن موسیقی های دلخواه خود با
کیفیت بالا لذت ببرید.
این گیره کلیپسی به حدی محکم است که پس از استفاده اطمینان حاصل خواهید کرد که هرگز آنرا گم نمی کنید.
موزیک پلیر اپل آی پاد شافل
Apple iPod Shuffle MP3 Player
یک ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل استثنایی با قابلیت های منحصر بفرد با برند جهانی اپل
کوچکترین MP3 PLAYER ipod موجود در جهان با قابلیت های منحصر به فرد
با طراحی بی نظیر ، خیره کننده و بسیار کم حجم
دارای پوشش آلومینیومی درخشان در رنگ های متنوع و زیبا …
در هنگام مراحل ثبت سفارش، رنگ دلخواه Ipod Shuffle خود را در قسمت پیغام ذکر کنید.
این
پخش کننده موسیقی ( MP3 PLAYER ipod ) با برند معروف Apple به شما امکان
گوش کردن به صدها آهنگ را با کیفیت صدای عالی فراهم میکند.
ام پی تری
پلیر اپل آیپاد شافلی که بعنوان کوچکترین مدل از محصولات اپل در زمینه پخش
موسیقی نیز لقب گرفته است. از سال 2005 تاکنون سه نسل از این مدل عرضه شده
که مدل کنونی (نسل سوم) آن، کوچکترین مدل میباشد که کمتر از 13 گرم وزن
دارد و کوچکتر از یک قوطی کبریت است!
از ویژگی های بارز این مدل از
محصولات اپل، طراحی بی نظیری است که با بدنه اصلی آلومینیومی درخشان در 5
رنگ مختلف زیبایی آن را دو چندان کرده است. ضمن اینکه توسط کلیپسی که بر
روی دستگاه تعبیه شده راحتی استفاده از آنرا موجب شده است بطوری که
میتوانید آن را به پیراهن، ژاکت، کوله پشتی یا کیف متصل کرده و از شنیدن
موسیقی های دلخواه خود با کیفیت بالا لذت ببرید. این گیره کلیپسی به حدی
محکم است که پس از استفاده اطمینان حاصل خواهید کرد که هرگز آنرا گم نمی
کنید!
اپل آی پاد شافل دارای قابلیت انحصاری گوش دادن به موسیقی می باشد
به همین دلیل صفحه نمایشی برای این سری دستگاه های آی پاد وجود ندارد و بر
روی این مدل تنها یک کلید جهت خاموش یا روشن و نوع پخش (مرتب یا تصادفی)
قرار گرفته ضمن اینکه از طریق کلیدهای واقع بر روی هدفون، عملکرد دستگاه
قابل کنترل است. این کلیدها امکان تنظیم صدا، تغییر آهنگ و حتی تغییر لیست
آهنگ را به شما میدهند.
اپل آی پاد شافل ابزاری زیباست که در دانشگاه ،
محل کار ، مهمانی ها و تمام مواقعی که ضرورت استفاده از فایل های صوتی را
احساس می کنید برای شما کاربردهای شگرفی خواهد داشت.
فابلیت های دستگاه :
- پخش موزیک MP3 با کیفیت صدای فوق العاده عالی
- قابل استفاده برای پادکـست ها و AudioBooks
- قابلیت ذخیره بیش از 500 آهنگ
- طراحی زیبا، سبک و بسیار کم حجم
- با پوشش آلومینیوم درخشان در 4 رنگ مختلف
- دارای کلید VoiceOver برای شنیدن اسامی لیست پخش و سوئیچ بین آنها
- مجهز به USB داخلی برای انتقال فایل های صوتی
- همراه با گیره متصل شونده به پیراهن
- دارای سنسور شتاب سنج
- دارای بسته بندی طرح اصل
- دارای گارانتی تعوبض یکـساله
مشخصات فنی:
- حافظه: قابلیت اتصال رم Micro SD تا حافظه 16 گیگ
- فرمت آهنگ های قابل پخش: WAV, AAC, AIFF, Audible, MP3, Apple Lossless
- پورت: USB
- باطری: لیتیوم قابل شارژ با شارژدهی 15ساعت مداوم
- مدت شارژ باتری: 3 ساعت برای شارژ کامل و 2 ساعت برای 80 درصد شارژ
- شارژ: امکان شارژ از طریق USB
- ابعاد: 29.0×31.6×8.7 میلی متر
- وزن: 12.5 گرم
لوازم جانبی همراه ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل :
- کابل USB
- هدفون Ipod
- دفترچه راهنما
مناسب ترین هدیه برای آنان که دوستشان دارید
کوچکترین موزیک پلیر جهان …
با قابلیت اتصال رم تا 16 گیگابایت
با ظاهری فوق العاده شیک و کیفیتی بی نظیر
مدت شارژ باتری: ۳ ساعت برای شارژ کامل و ۲ ساعت برای ۸۰ درصد شارژ
در هنگام مراحل ثبت سفارش، رنگ دلخواه Ipod Shuffle خود را در قسمت پیغام ذکر کنید.
((توجه توجه))
برای اولین بار در ایران
ام
پی تری پلیر ipod فوق جدید بوده و دارای صفحه نمایش گر دیجیتال بوده که در
مدلهای قبلی این ام پی تری پلیر به هیچ وجه این صفحه نمایش گر وجود نداشت

نام كالا : MP3 Player Apple iPodام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصل قيمت : 22,000 تومان
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Basket
كد : 3-0500 وزن : 124 گرم فروشنده : بهترینها
شماره حساب براي خريد نقدي ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Help
ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod Close

بنرهاي اين محصول (MP3 Player Apple iPodام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصل)

ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod 3-0500-2
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
https://nevisneo.forumotion.com

ام پی تری پلیر اپل آیپاد شافل جدید صفحه نمایش دار طرح اصلMP3 Player Apple iPod
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
»  MP3 Player Apple iPod Shuffleام پی تری پلیر جدید
» موزیک پلیر اپل آی پاد شافل
» اپل آی پاد شافل Music Player
»  دار و رادیو LCDام پی تری پلیر
» پلیرmp3 | ا م پی تری پلیر بی سیم